BLOG JE POZASTAVEN!!!
Asi to tu de jen na mozile nevim...

Říjen 2008

Italské prázdniny

31. října 2008 v 16:07


gympl-vorelfilm

31. října 2008 v 16:02


Rafťáci

31. října 2008 v 15:37


Nekecej a pádluj!

31. října 2008 v 15:33
Obecná škola

29. října 2008 v 16:22 FilMy,PoHádKY

OBECNÁ ŠKOLA

Je krátce po válce a do chlapecké třídy jedné ze škol na předměststí Prahy chodí také desetiletý Eda Souček se svým kamarádem Tondou. Stejně jako ostatní spolužáci, také Eda s Tondou zcela ignorují pokusy rezignované učitelky Maxové o výuku a spíš než o učivo se zajímají o barvu jejích kalhotek. Není divu, že se učitelka jednoho dne zblázní a na její místo nastoupí nový učitel. Jmenuje se Igor Hnízdo a vymyká se všem učitelům, které kluci do té doby poznali. Chodí ve vojenské uniformě, na opasku má opravdovou pistoli a okamžitě zavede ve třídě tuhý režim, jehož součástí jsou také velmi svižná rákoska a poutavá vyprávění o válečných zážitcích, kterými učitel prokládá probíranou učební látku.
Přestože jsou jeho metody nečekaně účinné, začnou se velmi brzy na učitelem stahovat mraky. Nejenže někteří tak úplně nevěří jeho hrdinským historkám, ale navíc se začne projevovat jeho slabost pro něžné pohlaví. Zhrzená tramvajákova manželka, kterou Hnízdo opustí kvůli koketním studentkám, dvojčatům Fabiánovým, totiž napíše udání a učiteli hrozí trest za mravní delikt. Přestože se Eda stejně jako ostatní postaví za svého oblíbeného učitele, začíná si uvědomovat, že tím pravým hrdinou pro něj ve skutečnosti není okázale hrdinský učitel, ale jeho puntičkářský tatínek Fanouš Souček se svým nenápadným, všedním, ale přesto však skutečným hrdinstvím.Obrázky:

Hlášky z filmu:

Fanouši, my jsme asi zaspali

Neolizujte železné zábradlí

Matka kecá

Chroust


Autoškola

29. října 2008 v 15:07 AuTa
Zkušební testy na autoškolu: www.e-testy.cz !!!Myšák Little Stuart 2

29. října 2008 v 13:22 FilMy,PoHádKY

Je to dva roky, co jsme naposledy navštívili rodinu myšáka Stuarta Littla. Od té doby se mnohé změnilo - Stuart je o něco starší a spokojeně žije novým stylem života. Jezdí do školy ve svém vlastním autě, naučil se lepit modely letadel a je pyšný na to, že se mu podařilo dostat do fotbalového týmu. Rád si hraje se svým velkým bratrem Georgem a s novou sestřičkou Marthou, začíná si rozumět dokonce i s věčně nabručenou kočkou Snížkem. I přesto ale Stuart touží po blízkém příteli, se kterým by si rozuměl více než s ostatními. Jednoho dne cestou ze školy Stuart zaslechne hlasitý výkřik a na sedadlo spolujezdce v jeho autě dopadne zraněný pták. Když procitne z bezvědomí, představí se tajemná opeřená slečna jako Margalo a vystrašeným hlasem Stuartovi vysvětlí, že je ohrožována Sokolem - obávaným zločincem, který terorizuje všechna zvířata z Manhattanu. Když se Stuart dozví, že Margalo ztratila domov, trvá na tom, aby zůstala s rodinou Littlových. Pan a paní Littlovi Margalu ihned přijmou a k velké nelibosti Snížka jí nabídnou možnost zůstat tak dlouho, jak jen bude chtít. Už po několika dnech je všem jasné, že půvabná Margalo Stuarta okouzlila. Margalo však skrývá temné tajemství a není tím, čím se zdá být. Když pak náhle záhadně zmizí, Stuart se spolu se Snížkem vydává na vzrušující a hrůzyplnou cestu za její záchranou. Dvojice nemá tušení, do čeho se pouští - Stuart ví pouze to, že musí najít hnízdo Sokola a přivést Margalo zpět. Pro malou myš a jejího zhýčkaného kočičího druha je to těžký úkol, ale jak říká sám Stuart: "Pokud jste jednou přáteli Stuarta Littla, jste jeho přáteli na celý život."

(Nakomec Stuart zjistí že Margalo pracovala pro sokola a kradla v domácnotech vzácné věci.Margalo má Stuarta ráda a chce u sokola skončit,ten se však jen tak nedá....nakonec však skončí v popelnici a už neotravuje myšáka a Margalo,která si vždy přála odletět na zimu do teplých krajů...tento rok se jí její veliké přání vyplní.Rozloučí se se Stuartovi a odletí...)

VIDEO :
Six Flags

28. října 2008 v 12:58 Videa-Písničky


Rattatouille

27. října 2008 v 18:16 FilMy,PoHádKY

Rattatouille

Hlavním hrdinou filmu Ratatouille je krysák Remy, který odvážně sní o tom, že se stane vyhlášeným kuchařem v pařížské pětihvězdičkové restauraci. Společně se zkrachovalým vynašečem kuchyňských odpadků Linguinim se vydají za svým cílem stát se nejvyhlášenějším kuchařem v Paříži.

Remy měl celý život dokonalý čich a na krysu také velice neobvyklý sen: vařit v luxusní restauraci. Nenechá se zviklat očividnými potížemi, se kterými se krysa, toužící po kariéře v oboru, který hlodavce přímo nenávidí, nevyhnutelně setká, nemluvě o výtkách ostatních členů rodiny, kteří se mu snaží domluvit, aby se spokojil s tradičním životem na skládce, a své touhy uspokojuje skromným flambováním a smažením. Ale když ho okolnosti doslova vrhnou do restaurace, kterou proslavil jeho kuchařský vzor Auguste Gusteau (jehož heslo "vařit může každý" Remyho po celý život inspirovalo), brzy zjistí, že pokud jste krysa a někdo vás uvidí, může vám v kuchyni jít doslova o život.

Když už se zdá, že je se splněním Remyho snů konec, potká toho, koho potkat potřebuje, přítele, který mu věří: stydlivého a podřadného vynašeče odpadků, kterého z restaurace čeká vyhazov. Teď, kdy už oba nemají co ztratit, se z Remyho a Linguiniho stanou bizarní společníci, kteří, hnáni Linguiniho nešikovností a Remyho neobvyklými nápady, převrátí Paříž vzhůru nohama na neuvěřitelné cestě plné humorných zápletek, působivých zážitků a těch nejnepravděpodobnějších triumfů, o kterých by jeden bez druhého ani nesnili.

(končí to tím že si Linguini otevře svou vlastní restauraci s šéfkuchařem Remim,nad touto restaurací se zabydlí i Remiho rodina KTERÁ MÁ O JÍDLO POSTARÁNO)

....Rattatouille bylo jídlo...
Mamma Mia

26. října 2008 v 19:52 Videa-Písničky

Mamma Mia musel bejt upe super film škoda že sem ho neviděla...


animovaný film....

24. října 2008 v 18:59

:)Hojte chceš být v Blog Friends ??? klikni ZDE!!!


émoticone carré 1émoticone carré 2émoticone carré 3émoticone carré 4émoticone carré 2émoticone carré 6émoticone carré 7émoticone carré 8émoticone carré 9émoticone carré 10émoticone carré 11émoticone carré 12émoticone carré 14